SPOTKAJ SIĘ Z NAMI! 


KOBIETA AUTENTYCZNA
podstawy autoprezentacji dla kobiet


Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że miałaś zaprezentować siebie, swoje usługi, poprowadzić spotkanie, wykład, prezentację lub powiedzieć parę zdań o sobie i wątpiłaś czy dasz radę? Miałaś mętlik w głowie, zjadał Cię stres? A wcześniej nie wiedziałaś jak dobrze się przygotować? Czy chciałabyś nabyć umiejętność łatwej i skutecznej autoprezentacji? Bez wysiłku, tak by Twoje ciało było rozluźnione, a stres opanowany?

Dziś temat autoprezentacji dotyczy coraz większej ilości z nas. To umiejętność, która przydaje się coraz częściej - prowadzącym zajęcia i warsztaty, prowadzącym własny biznes, starającym się o pracę lub tym, którzy chcą otworzyć się na innych, pozbyć blokad, zyskać większą pewność siebie w sytuacjach życiowych. Bo przecież prezentujemy się nie tylko w pracy, ale przede wszystkim w życiu.

W trakcie tych krótkich zajęć, które są wprowadzeniem do tematu, oprócz tego, że podzielę się z Tobą wiedzą jak zadbać o dobrą autoprezentację, czego unikać, a co będzie służyć Twojemu wystąpieniu, chciałabym, żebyśmy poczuły dlaczego autentyczność zawsze będzie atutem. i jak pozostać autentyczną kiedy inni na nas patrzą, często oceniają, kiedy jesteśmy pod presją.

Chciałabym tym razem podejść do tematu od strony ciała i pokazać Ci, że pewne konkretne ćwiczenia dodadzą Ci pewności siebie, uwolnią Twoje pozytywne emocje, które mogą stać się Twoim sprzymierzeńcem.

W komfortowym i bezpiecznym otoczeniu innych kobiet będziesz mogła odkryć swój potencjał i poczuć siebie na nowo. Cieszę się, że będę mogła towarzyszyć Ci w tej podróży!

  W PROGRAMIE:

  • Cechy dobrej autoprezentacji.
  • Jak się przygotować przed wystąpieniem?
  • Sygnały naszego ciała - jak wygląda autentyczność i otwartość.
  • Czym jest "moja jakość"?
  • Świeć jasno - jak wydobyć nasz wewnętrzny blask?
  • Body flow - uwolnij się!
  • Praca z ciałem i oddechem.
  • Relaksacja.
Warsztaty są połączeniem wykładu oraz ćwiczeń. Proszę, ubierz się luźno i zabierz ze sobą matę lub kocyk, gdyż zajęcia zakończymy relaksacją.

Ilość miejsc ograniczona!

Cena: 75 zł/os.
Zapisy: marta.kadlub@lira.edu.pl

Prowadząca: Marta Kadłub


PARTNERZY WYDARZENIA:

 


UWOLNIJ SWÓJ GŁOS!

techniki aktorskie w pracy z głosem


Termin: 25.11.2018
Miejsce: Sztuka Wyboru, ul. Słowackiego 19, Gdańsk Wrzeszcz

Prowadzący: Marta Kadłub, Maciej Wizner

Szczegóły już wkrótce...