PRZYJACIELE!


Oto kilka linków do naszych przyjaciół - firm różnych branż, na pewno wartych zaufania, z pomocy których sami wielokrotnie korzystaliśmy:

 

INSTYTUT PEDAGOGICZNO-ZAWODOWY został utworzony dla wszystkich tych, którzy myślą o swojej karierze edukacyjno-zawodowej. Można w nim uzyskać informacje, porady i wskazówki związane z edukacją szkolną, studiami, zawodem i pracą.

Oferta Instytutu obejmuje cztery zasadnicze działy:
  • poradnictwo pedagogiczno-rodzinne,
  • poradnictwo i doradztwo zawodowe,
  • kreowanie kariery personalnej,
  • szkoła języków obcych.
Misją Instytutu jest wzmacnianie ludzi w ich rozwoju oraz pomoc w skutecznym radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami i trudnościami, zgodnie z poglądem, że tylko holistyczne rozumienie człowieka daje gwarancję, iż będzie on mógł w pełni wykorzystać swoje zasoby i możliwości. 
 

CONSULTING ADAM PLUTOWSKI to doradztwo sprzedażowe oraz realizacja marketingu dla mikro i małych przedsiębiorstw - pomagają przebijać się przez rynek i pozyskiwać klientów.

Do głównych usług firmy należą:
  • konsultacje sprzedażowe i marketingowe,
  • prowadzenie kont firmowych na Facebooku (włącznie z realizacją kampanii reklamowych),
  • copywriting lub korekta merytoryczna ofert (rynek B2B lub B2C),
  • projektowanie stron www, grafik elektronicznych (na potrzeby social media i innych publikacji), wizytówek, plakatów i innych nośników informacji o firmie.
 

Adam Muzyka w MADARY AM od ponad 10 lat tworzy przestrzeń, w której można znaleźć pomoc w trudnych sytuacjach, uczyć się budowania zdrowych, właściwych relacji i dobrze prosperującego biznesu, rozwijać swoją świadomość i pogłębiać rozumienie siebie i praw otaczającego świata, twórczo wyrażać siebie i swojej emocje. Po to, by każdy mógł ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA.

W ośrodku MADARY AM w Gdyni organizowane są warsztaty i konsultacje w zakresie: Ustawienia Systemowe Rodowe, Ustawienia Reinkarnacyjne, Vedic Art, Numerologia, Autoprezentacja, Praca z głosem, ciałem i emocjami, Kwantowa technika uzdrawiania światłem, Karty klasyczne, Tarot, Medytacje.
 

FEINFEIN to nowoczesna marka wysokiej jakości biżuterii i akcesoriów, skierowanych szczególnie do mężczyzn. Wzory wykonywane są od podstaw ręcznie z metali szlachetnych, personalizowane zgodnie z życzeniem Klienta. 

Marka powstała w 2012 roku i od tego czasu znajduje uznanie tysięcy odbiorców zarówno w Polsce, jak i w Europie, w Stanach Zjednoczonych, w Australii, a także w krajach azjatyckich.
 

SZLIFY powstały z chęci tworzenia niepowtarzalnych przedmiotów, od biżuterii po wystrój wnętrz. Ich cechą wspólną są proste formy ręcznie szlifowanego drewna, a wsparciem - techniki malarskie i rysunkowe.

 
 
 

ANETA BITEL - fotografka/psycholog, absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej. Jest kobietą, która kocha tworzyć dla Kobiet. Od lat fascynuje ją temat kobiecości, który zgłębia na polu naukowym, twórczym jak i duchowym. W pracy stosuje holistyczne podejście - pracuje na wielu poziomach, aby jak najtrafniej zdiagnozować potrzeby danej Kobiety i indywidualnie dobrać metodę, która będzie dla Niej najskuteczniejsza i najodpowiedniejsza w danym momencie.

Specjalizuje się w terapeutycznych sesjach fotograficznych oraz mariażowych, czyli tworzeniu portretów kobiecych dusz, które stają się drogą do wewnętrznej transformacji, do odkrywania w sobie potencjału i podążania za swoją kobiecą mocą. Pracuje głównie w sferze duchowej, poprzez medytację.

Prywatnie jest Kobietą, której prawdziwą radość sprawiają podróże. Lubi poznawać nowych ludzi i ich historie, które są niezastąpionym źródłem do twórczej pracy. Kocha dobrą kawę, gorącą pizzę, stare yorki (szczególnie jednego :) i czas spędzany na leniuchowaniu z bliskimi osobami.