Marta Kadłub

Aktorka, wykreowała ponad czterdzieści ról teatralnych, od trzynastu lat występuje na scenie oraz prowadzi warsztaty teatralne                                i teatroterapeutyczne dla dzieci, dorosłych oraz osób chorujących psychicznie.

Literatka, zdobywczyni wielu nagród poetyckich, publikowała na łamach prasy literackiej i stronach poświęconych prozie i poezji.

Plastyk, pasjonatka sztuki, szczególnie malarstwa.

Magister kulturoznawstwa o specjalności komunikacja kulturowa.

Terapeutka naturalna, jej pasją są techniki pracy z energią, kwantowe, szamańskie, dietoterapia, odmładzanie organizmu i praca z energią żeńską.

W swoich warsztatach stara się łączyć wiele dziedzin, z którymi spotkała się w życiu, by móc w głębszy sposób poruszyć i prowokować ludzi          do rozwoju i zmian.

Współtwórczyni marki Lira - Teatroterapia. Prowadzi bloga www.martakadlub.wordpress.com.

Maciej Wizner

Aktor teatralny i filmowy, na scenie od 2005 r., stworzył ponad czterdzieści ról w teatrze, kilkanaście w filmie i telewizji, pełnił rolę asystenta reżysera; wielokrotnie nagradzany za swoją pracę artystyczną.

Magister sztuki, absolwent Wydziału Aktorskiego PWST we Wrocławiu.

Pedagog, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej, doświadczony instruktor teatralny.

Pasjonat wschodnich sztuk walki, adept kung-fu i tai-chi.

Jego zainteresowania krążą wokół dialogu między teatrem                          a wszechstronnym rozwojem młodzieży i dorosłych. Prowadząc spotkania warsztatowe transponuje szerokie spectrum technik aktorskich i środków teatralnych na narzędzia, pozwalające skutecznie przyspieszyć rozwój osobisty i zawodowy.

Współtwórca marki Lira - Teatroterapia.

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI:

ANNA SKUBIK

Aktorka - lalkarka, ukończyła PWST Kraków, wydział zamiejscowy          we Wrocławiu - Wydział Lalkarski.
W 2013 r. nagrodzona przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego      za osiągnięcia w dziedzinie kultury. Stypendystka Ministerstwa Kultury        i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie kultury na rok 2013. W 2009 r. stypendystka Instytutu Kultury Polskiej w Nowym Jorku.
Swoimi monodramami zdobyła wiele nagród krajowych i zagranicznych.
Prowadzi grupy teatralne dla dorosłych i indywidualne sesje teatralno-rozwojowe. Interesuje się teatrem społecznym (Teatr Forum) oraz teatrem jako narzędziem zmiany.
Studiuje pedagogikę teatru na Uniwersytecie Warszawskim.

LUKE BINSKI

Producent, montażysta, operator kamery.
Człowiek orkiestra. Swoje pierwsze kroki w świecie filmowym stawiał jako operator i fotograf na skromnych eventach i filmach korporacyjnych.
Wraz z przyjacielem (DamianKramski.com) stworzył dom produkcyjny www.timelineproduction.pl. Rzetelna i kreatywna praca pozwoliła nawiązać współpracę z wieloma prestiżowymi agencjami na rynku reklamowym          i produkcji filmowej: Agencja Live, Roots, JUST, FilmProdukcja, K2, Leo Burnett, Palfinger, etc.
Filmował największe wydarzenia muzyczne - m. in. Męskie Granie, Open'er Gdynia.
Współtworzył także ComCam.pl - specjalistyczny dom produkcyjny dla potrzeb wojskowych, gdzie m. in. brał udział w największych ćwiczeniach Europy Środkowej "Anakonda 2016".
Pośród zdobytych doświadczeń znajdują się także scenariusze, kompozycje muzyczne i reżyseria.
Uśmiech, praktyka i stały rozwój to domeny, którymi kieruje się zawodowo.