O NAS

MARTA KADŁUB

Aktorka, wykreowała ponad czterdzieści ról teatralnych, od trzynastu lat występuje na scenie oraz prowadzi warsztaty teatralne                                i teatroterapeutyczne dla dzieci, dorosłych oraz osób chorujących psychicznie.

Literatka, zdobywczyni wielu nagród poetyckich, publikowała na łamach prasy literackiej i stronach poświęconych prozie i poezji.

Plastyk, pasjonatka sztuki, szczególnie malarstwa.

Magister kulturoznawstwa o specjalności komunikacja kulturowa. Obecnie studentka Life & Business Coaching na WSAiB.

Terapeutka naturalna, jej pasją są techniki pracy z energią, kwantowe, szamańskie, dietoterapia, odmładzanie organizmu i praca z energią żeńską.

W swoich warsztatach stara się łączyć wiele dziedzin, z którymi spotkała się w życiu, by móc w głębszy sposób poruszyć i prowokować ludzi          do rozwoju i zmian. 

Współtwórczyni marki Lira - Teatroterapia. Prowadzi bloga www.martakadlub.wordpress.com.

 

MACIEJ WIZNER


Aktor teatralny i filmowy, na scenie od 2005 r., stworzył ponad czterdzieści ról w teatrze, kilkanaście w filmie i telewizji, pełnił rolę asystenta reżysera; wielokrotnie nagradzany za swoją pracę artystyczną.

Magister sztuki, absolwent Wydziału Aktorskiego PWST we Wrocławiu.

Pedagog, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej, doświadczony instruktor teatralny.

Pasjonat wschodnich sztuk walki, adept kung-fu i tai-chi.

Jego zainteresowania krążą wokół dialogu między teatrem                          a wszechstronnym rozwojem młodzieży i dorosłych. Prowadząc spotkania warsztatowe transponuje szerokie spectrum technik aktorskich i środków teatralnych na narzędzia, pozwalające skutecznie przyspieszyć rozwój osobisty i zawodowy. 

Współtwórca marki Lira - Teatroterapia.

 

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI:

 
ANNA SKUBIK

Aktorka - lalkarka, ukończyła PWST Kraków, wydział zamiejscowy          we Wrocławiu - Wydział Lalkarski.
W 2013 r. nagrodzona przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego      za osiągnięcia w dziedzinie kultury. Stypendystka Ministerstwa Kultury        i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie kultury na rok 2013. W 2009 r. stypendystka Instytutu Kultury Polskiej w Nowym Jorku.
Swoimi monodramami zdobyła wiele nagród krajowych i zagranicznych.
Prowadzi grupy teatralne dla dorosłych i indywidualne sesje teatralno-rozwojowe. Interesuje się teatrem społecznym (Teatr Forum) oraz teatrem jako narzędziem zmiany.
Studiuje pedagogikę teatru na Uniwersytecie Warszawskim.
 
LUKE BINSKI

Producent, montażysta, operator kamery.
Człowiek orkiestra. Swoje pierwsze kroki w świecie filmowym stawiał jako operator i fotograf na skromnych eventach i filmach korporacyjnych.
Wraz z przyjacielem (DamianKramski.com) stworzył dom produkcyjny www.timelineproduction.pl. Rzetelna i kreatywna praca pozwoliła nawiązać współpracę z wieloma prestiżowymi agencjami na rynku reklamowym          i produkcji filmowej: Agencja Live, Roots, JUST, FilmProdukcja, K2, Leo Burnett, Palfinger, etc.
Filmował największe wydarzenia muzyczne - m. in. Męskie Granie, Open'er Gdynia.
Współtworzył także ComCam.pl - specjalistyczny dom produkcyjny dla potrzeb wojskowych, gdzie m. in. brał udział w największych ćwiczeniach Europy Środkowej "Anakonda 2016". 
Pośród zdobytych doświadczeń znajdują się także scenariusze, kompozycje muzyczne i reżyseria.
Uśmiech, praktyka i stały rozwój to domeny, którymi kieruje się zawodowo.
 

OLGA B. DŁUGOŃSKA

Aktorka - absolwentka Wydziału Aktorskiego PWST we Wrocławiu. Od 20 lat na scenie, zagrała w ponad 50 spektaklach. Wielokrotnie nagradzana za swoje osiągnięcia artystyczne.
Asystentka reżysera - współpracowała z największymi nazwiskami polskich scen teatralnych, m. in. Grażyną Kanią, Waldemarem Śmigasiewiczem, Piotrem Cieplakiem, Piotrem Kruszczyńskim.
Doświadczony instruktor teatralny - prowadzenie warsztatów powierzyli jej m. in. Teatr Miejski w Gdyni, Nadbałtyckie Centrum Kultury, Pomorska Fundacja Filmowa, Urząd Miasta Gdyni.
Lektor i aktor dubbingowy - współpracowała z Young Digital Planet, Trefl S.A., Very Nice Studio, Aidem Media oraz wieloma rozgłośniami radiowymi.
Prywatnie mama Igora, umiejętnie balansująca między burzą artystycznych projektów a spokojem domowego zacisza.