CO NAS WYRÓŻNIA?DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?
 

Jesteśmy aktywnymi zawodowo aktorami, występujemy publicznie od kilkunastu lat, od kilku do kilkunastu razy w miesiącu. Mamy za sobą wiele bardzo różnorodnych ról: tytułowych, pierwszoplanowych, drugoplanowych, międzynarodowe festiwale teatralne, nagrody. Zdobyliśmy narzędzia, których można użyć podczas wystąpień publicznych czy autoprezentacji. Dysponujemy umiejętnościami warsztatowymi z zakresu pracy głosem, z dykcją i z ciałem, którymi posługujemy się na co dzień. Potrafimy pracować w stresujących warunkach i wiemy, jak sobie ze stresem poradzić, potrafimy też niwelować jego skutki. Umiemy kontrolować swoje emocje, ale wiemy też jak dać im upust. Lata pracy na deskach teatrów pozwalają nam stwierdzić, iż dzięki pracy dramą, psychodramą i improwizacją można doprowadzić do produktywnej konfrontacji z samym sobą. Jednak zbudowało nas nie tylko doświadczenie aktorskie, ale i sztuki plastyczne, poezja, kulturoznawstwo, pedagogika, terapie naturalne, techniki kwantowe, joga, tai chi... Wciąż się rozwijamy, aby stać się najlepszą wersją siebie.

Cenimy i pielęgnujemy u siebie takie wartości jak szacunek do ludzi, zwierząt i natury, miłość, współczucie i łagodność, chcemy działać dla pożytku wszystkich istot, pełni mocy i radości. Jak każdy, czasem mamy gorsze dni, czasem upadamy, ale tylko po to, by stać się silniejszymi, wyciągnąć z tego lekcję, zrobić notatki i ruszyć dalej do przodu!

Jesteśmy wegetarianami, cenimy sobie czas spędzany w przyrodzie, ale też w dobrym towarzystwie przyjaciół. Pragniemy, aby nasze działania i słowa miały wysoką wibrację.

Zapraszamy i Ciebie w tę podróż!
 

DO ZOBACZENIA!